top of page

GELIOS E-LIGHT XL PRO

GELIOS ЕЛОС

Виробник: Gelios.

Країна виробник: Корея.

Гарантія: 18 місяців.

Призначення: лазерна епіляція, лазерне омолодження і освітлення шкіри, лікування пігментації, лікування куперозу, лікування акне.

11 900 євро

ОКУПНІСТЬ ОБЛАДНАННЯ

Кількість клієнтів в день:

10 осіб

Період окупності

(вартість апарату / дохід в день):

46 днів

Вартість процедури:

від 800 грн.

Дохід в день:

від 8000 грн.

Ресурс 24ldpi.jpg

ЕЛОС терапія GELIOS T-LIGHT XL PRO

Багатофункціональний апарат для видалення волосся і лікування шкіри з технологією OPT (Optimal Pulse Technology), яка усуває надлишкову енергію між підімпульсами, збільшуючи ефективність процедур і зводячи до мінімуму ризик опіків.

 

Принцип дії заснований на поєднанні IPL модуля з RF енергії в одній маніпулі.

Технологія E-Light терапії дозволяє працювати більш ефективно в порівнянні з класичним IPL модулем за рахунок Rf енергії, яка підсилює вплив пульсуючого світла одномоментно.

Імпульсний світло (IPL) поглинається хромофором, який міститься в волосяному фолікулі (меланін), судинному або пігментному утворенні (гемоглобін) з подальшим перетворенням в теплову енергію. Після чого мішень нагрівається до більш високої температури, що знижує електричний опір в оброблюваної області.

 

Біполярний радіочастотний струм (RF) протікає від одного електрода до іншого по шляху високої провідності з меншим опором в попередньо нагрітій мішені. На додаток до здатності термолізу мішені в дермі, ток діє як непрямий «термометр», тобто апарат ELOS вимірює зміна опору струму в шкірі. Існує зворотний зв'язок між змінами температури і опору (імпедансу); підвищення температури корелює з падінням імпедансу. Це дозволяє здійснювати моніторинг шкіри для видалення волосся і омолодження шкіри, пропонуючи пацієнтові «розумні» пристрої з унікальним механізмом безпеки.

о товаре 1
Приемущества 1

Технічні переваги:

1. Optimal Pulse Technology (OPT) управляє формою і розподілом енергії імпульсу і підімпульсу, що робить процедуру більш комфортною і ефективною.

2. Технологія Integrated Contact Cooling (ICC) охолоджує шкіру, мінімізує ризик опіків, тим самим дозволяє використовувати високі рівні потужності і частоту мерехтіння спалахів, що підсилює ефективність елос терапії.

3. Thermo Electric Cooling (TEC) за рахунок даного модуля і великого резервуара для води, апарат може працювати безперервно 20 годин поспіль.

4. In Motion техніка маніпуляцій «в русі» заснована на великому розмірі робочої плями 15*50 мм і частоті повторення 10 Гц, що забезпечує рівномірний розподіл енергії на великих площах.

5. У комплект входить 2 маніпули:

- SHR (Super Hair Removal) маніпула з великим розміром робочого плями 15*50 мм і технологією In-Motion для швидкої епіляції всіх типів волосся;

- SR маніпула для омолодження і лікування шкіри з розміром робочого плями 12*30 мм.

6. Покращений дизайн маніпули для зручності роботи косметолога.

7. Ресурс кожної маніпули 300 тис., спалахів.

8. Потужність обладнання 3000 Вт для підтримки високочастотних обробок.

9. Лампа E-Light SHR OPT виробництва США.

10. Висоінтелектуальне меню з підказками.

К-ть маніпул (ручок)

Потужність Елос (E-Light)

Щільність Елос (E-Light)

Розмір плями Елос (E-Light)

Охолодження Елос (E-Light)

Тривалість імпульсу Елос

Довжина хвилі

Ресурс Елос (E-Light)

Екран

Система охолодження

Розмір обладнання

Вага обладнання

2

3000 (Вт)

1-50 / 1-50 (Дж/см2)

15*50/12*30 (мм)

-5-0 (градусів)

1-1000 (мс)

640/530 (нм)

300000/300000 (імп)

сенсорний, кольоровий, 10, 4

5 рівнів

42*48*112 (см)

65 (кг)

Характ 1
bottom of page