top of page

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ. ЯКУ ОБРАТИ?

Лазерна епіляція — ефективне рішення позбавлення від небажаного волосся. Існує кілька апаратних методик, але як правильно вибрати і яку, якщо реклама рясніє такими словами як: «Елос», «Діодний лазер», «Трихвильова технологія» і т.д.

Види апаратів і як вони працюють:


Діодний лазер:

Принцип роботи заснований на впливі світлового випромінювання на пігмент волосся (меланін), який здатний поглинати світлові хвилі певної довжини. В результаті дії лазерного випромінювання меланін, поглинаючи енергію світла нагрівається і руйнує сусідні клітини матриксу (зона росту волосся), в наслідок чого стержень волосини із загиблим «коренем» випадає.

Довжина світлової хвилі діодного лазера 808 нм проникає на глибину до 6 мм. і це обумовлює його вибіркову дію — він бачить темний пігмент (від русявого до темно-русявого). Ідеально працює в гормональних зонах (пахви, бікіні) де переважно темне і «забрите» волосся. Якщо ж у вас світле, пушкове і руде волосся, то в такому випадку цей вид епіляції буде неефективний.


ELOS лазер:

Це унікальна технологія, яка заснована на взаємодії двох видів енергій: оптичної (IPL) і радіохвильової (RF), які проникають на глибину до 4 мм. Перевагою даної технології є можливість впливати на об'єкти з низькою здатністю поглинання світлової енергії (світле, пушкове і руде волосся). Так само за рахунок енергії радіохвиль (RF) відбувається омолодження і ліфтинг шкіри. ELOS епіляція це ідеальне рішення для видалення світлого, рудого і сивого волосся.


Трьоххвильовий діодний лазер:

Дана технологія є новинкою в світі лазерної епіляції і не спроста. Принцип дії заснований на синергії трьох лазерів: діодного (808 nm), олександритового (755 nm) і неодимового (1064 nm).Кожен з них впливає на різний пігмент волосяного фолікула і проникає на різну глибину дерми від 1-10 мм, що робить даний тип лазерної епіляції універсальним, незалежно від кольору волосся, глибини їх залягання і кольору шкіри клієнта. Така комбінація технологій скорочує курс сеансів з 8-10 (в порівнянні з попередніми двома) до 6-8 і погодьтеся це досить непогана економія грошей.


А який метод безпечніше?

Абсолютно всі! Сфокусована хвиля лазера діє тільки на волосяні фолікули не зачіпаючи при цьому навколишні тканини і структури шкіри. Тривалі клінічні дослідження довели, що ніяких наслідків для здоров'я лазер не несе.


Наскільки це боляче?

Існує кілька пунктів, які визначають комфортність процедури:

- індивідуальні особливості клієнта;

- правильно підібрані параметри роботи лазерного апарату для кожного клієнта (це залежить від компетентності косметолога який проводить процедуру);

- охолодження контактної поверхні (це залежить безпосередньо від технічних характеристик самого обладнання, чим більше охолодження, тим комфортніше процедура).
Comments


bottom of page