top of page

GELIOS V5 PRO HIFU SYSTEM

GELIOS корекція фігури

Виробник: Gelios.

Країна виробник: Корея.

Гарантія: 18 місяців.

Призначення: апарат для корекції фігури, ультразвукова кавітація поєднана з біомікротоками, вакуумний масаж, RF ліфтинг, мультиполярний RF з Hifu терапією, ліполазер.

3 600 євро

ОКУПНІСТЬ ОБЛАДНАННЯ

Кількість клієнтів в день:

7 осіб

Період окупності

(вартість апарату / дохід в день):

17 днів

Вартість процедури:

від 700 грн.

Дохід в день:

від 4900 грн.

3.3.png

GELIOS V5 PRO HIFU SYSTEM

мультифункціональний апарат для корекції фігури, який з легкістю впорається з будь-якими недосконалостями фігури. Великий перелік функцій і висока ефективність процедур швидко заслуговують  лояльність серед клієнтів і забезпечують стабільний дохід вашому салону.

о товаре 1

Принцип дії:

HIFU - сфокусований ультразвук, який проникає на глибину 8 і 13 мм, в залежності від товщини жирового прошарку, на жирові клітини, руйнуючи їх високою температурою і перетворюючи в тригліцериди, які надалі виводяться з організму природним шляхом. Крім цього HIFU стимулює вироблення колагену і еластину, тим самим покращуючи тургор шкіри і мікроциркуляцію.

Мультиполярний RF - радіохвильовий  метод  глибокого розігріву дерми і гіподерми. В результаті чого відбувається миттєвий ліфтинг, розгладжуються зморшки, вирівнюється рельєф і поліпшується колір шкіри.

 

Вакуумний масаж - за рахунок роздратування зовнішніх рецепторів шкіри відбувається поліпшення мікроциркуляції крові і активне виведення зайвої рідини. Після курсу процедур руйнуються зайві жирові відкладення, зникає ефект «апельсинової кірки», рельєф шкіри вирівнюється, зникає набряклість за рахунок лімфодренажу, запускаються процеси регенерації, м'язи приходять у тонус.

Кавітація - за допомогою ультразвукової хвилі відбувається активне розщеплення жирових клітин. Процедура абсолютно безболісна і ефективна, особливо для клієнтів з великими обсягами жирових відкладень.

 

Ліполазер (інфрачервоне випромінювання) - основна перевага перед іншими тепловими методами лікування в більш глибокому прогріванні. Промені проникають в тканини на глибину 3-7 см. Але кінцевий терапевтичний ефект обумовлюється не самими ІК-променями, а тими фізико-хімічними та біологічними реакціями організму, які виникають в результаті впливу. Тепловий вплив покращує периферичний кровообіг, прискорює метаболічні процеси, прискорює поділ і дозрівання фібробластів. Ефективно усуває набряклість, за рахунок посиленого потовиділення в результаті дії ІК-променів.

 

Біомікротоки - суть методу полягає в м'якому і делікатному терапевтичному впливі імпульсних струмів малої напруги з різними частотами на шкірні покриви і м'язову тканину. Терапія мікрострумами впливає на циркуляцію крові, здійснює легкий лімфодренаж. Допомагає за короткий термін досягти значного омолоджуючого ефекту, позбутися целюліту і келоїдних рубців. Мікроструми дуже ефективні для лікування невралгії, безсоння і поліпшення психоемоційного стану.

Приемущества 1
1.1.png

Мультфункціональность:

- тотальна корекції фігури і ліній тіла;

- зменшення обсягів локальних жирових відкладень;

- лікування целюліту;

- підтяжка шкіри після різкої втрати обсягів;

- усунення набряклості;

 - поліпшення кровообігу;

- поліпшення структури шкіри і підшкірно-жирової клітковини - стимуляція колагену, еластину;

- вакуумний лімфодренажний масаж тіла.

Ефективність та безпечність. Підтверджена численними клінічними дослідженнями та особистими спостереженнями клієнтів

Комфортність. Відсутність неприємних відчуттів під час сеансу

Можливість комбінування з іншими методами корекції фігури

Технічні переваги:

1. У стандартну комплектацію входить 5 маніпул:

- велика маніпула поєднує в собі вакуумний масаж, RF терапію, інфрачервоне випромінювання, мікроструми, кавітацію;

- мультиполярний RF і HIFU терапія для роботи на невеликих ділянках;

- мультиполярний RF і HIFU терапія для роботи на великих ділянках.

2. Відсутність ресурсу.

3. Зручний, сенсорний екран.

4. Компактний корпус.

5. Швидка окупність обладнання.

Характ 1

Потужність

Напруга

Робоча напруга

Кількість маніпул

Ресурс відсутній

Розмір

Вага

60 Вт

220 В

60 В

3 шт.

 

52*46*28 см.

22 кг.

2.2.png
bottom of page